جزییات مقاله

خدمات پس از فروش شرکت ایمن شعله جویبار

ایمن شعله

 خدمات پس از فروش شرکت ایمن شعله جویبار

 

شرکت ایمن شعله جویبار، که در سال 1385 تاسیس شده‌ است. اکنون با پشتوانه 15 سال خدمت به مردم و با جایگاه مناسب برون مرزی اکنون علاوه بر تولید و تامین کالای تماما ایرانی و دریافت اولین نشان استاندارد ملی در این صنعت، ضمن عرضه محصولاتش در کشور، در راستای خدمات پس از فروش هم پشتیبانی مناسب و جامعی را ارائه می‌دهد تا شما مصرف کننده عزیز با خیالی آسوده بهترین محصول را انتخاب کنید.
در بررسی‌ها صورت گرفته توسط شرکت در راستای بررسی کیفیت و رضایت محصولات از بین 5600 مشتری، میزان 80 درصد این جامعه آماری رضایت خود را از محصولات این شرکت اعلام نموده‌اند. از بین سایر نفرات که رضایت کامل از این محصولات نداشتند، پس از بررسی و ارائه توضیحات و خدمات مناسب، رضایت 85 درصدی حاصل شد. در نظر سنجی مجدد از این افراد درباره سرعت عمل شرکت در مورد خدمات پس از فروش پرسیده شد که میزان 90 درصد سرعت را عالی اعلام نمودند. این میزان رضایت در هر بخش نشان از تعهد شرکت ایمن شعله جویبار به مشتریان خود می‌باشد.
حال به بررسی جامع خدمات پس از فروش شرکت ایمن شعله جویبار می‌پردازیم.
گارانتی: گارانتی، خدمتی است در خرید و فروش که فروشنده محصول خود را با آن عرضه می‌کند تا در صورت بروز مشکل محصول خود را تعویض یا تعمیر نماید. تمامی محصولات این شرکت از قبیل کباب‌پز خانگی، کباب‌پز صنعتی، گاز تک شعله، گاز دو شعله، گاز سه شعله و گاز چهار شعله دارای گارانتی هستند. محصولات شرکت به هم شام گارانتی تعویض هستند و هم گارانتی تعمیر. البته هر نوع از این گارانتی‌ها دارای شرایطی است که با رعایت آن‌ها و معیوب بودن کالا امکان استفاده از گارانتی کالا وجود دارد. به عنوان مثال اگر گازی با قابلیت استفاده از گاز شهری در اختیار مشتری قرار بگیرد اما مشتری آن را به گاز ال پی جی یا گاز مایع متصل نماید و دستگاه معیوب شود این دستگاه شامل گارانتی نمی‌شود.
تعویض دستگاه: این مورد با توجه به کیفیت ساخت و دقت ساخت محصولات شرکت ایمن شعله تا به حال به وجود نیامده است. این مورد زمانی صدق می‌کند که قبل از تحویل دستگاه به شما دستگاه دارای عیب اساسی نظیر شکستگی بدنه باشد. در این صورت شرکت دستگاه را برای شما تعویض می‌نماید.
تعمیر دستگاه: این مورد بستگی به شرایط دستگاه معیوب دارد. این مشکل تا حد زیادی وابسته به آسیب وارده به دستگاه می‌باشد. به عنوان مثال اگر دستگاه از فرآیندی نظیر انفجار آسیب دیده باشد بدیهی است که امکان تعمیر آن خارج از ذهن باشد. اما به طور کل با توجه به اینکه فرآیند طراحی و ساخت دستگاه‌ها تماماً در این شرکت است و مونتاژ قطعات همه به دست توانمند مهندسان بومی رخ می‌دهد، در 99 درصد حالات امکان تعمیر دستگاه وجود دارد.
تعویض قطعه: این مورد بستگی به قطعه و هم چنین مورد ایجاد اشکال دارد. اولین مورد این است که آیا قطعه امکان تعویض دارد یا خیر. زیرا بخشی از قطعات امکان جدا سازی آسان را ندارند و فرایند جداسازی آن‌ها زمان بر و امری مشکل است. در این حالت بسته به قطعه و بخش آن تصمیمی مبنی بر همان تک قطعه یا کل آن بخش گرفته خواهد شد. اگر هم قطعه امکان تعویض راحت داشته باشد که بدون هیچ مشکلی و در اسرع وقت این عمل توسط تکنسین‌های شرکت ایمن شعله جویبار رخ می‌‌دهد.
تعمیر قطعه: بعضی از قطعات این وسایل نظیر پیستون گاز ورودی که قطعه‌ای ساده است در صورت معیوب شدن امکان تعمیر ندارد و باید تعویض گردد اما در قطعاتی که امکان تعمیر داشته باشند نظیر شیر ورودی گاز یا سیستم انتقال گاز، تعمیر قطعات به دست مهندسان شرکت ایمن شعله جویبار انجام خواهد شد.