سوالات متداول

سوالات متداول

جهت مشاده کلیه سوالاتی که برای شما پیش آید از بخش زیر اقدام نمایید .

در زمان‌های قدیم برای پخت بهتر غذا در مراسمات، زغال و هیزم را بر روی درپوش قابلمه قرار می‌دادند؛ لذا شرکت ایمن شعله جویبار به منظور رفاه حال مشتریان خود دمکن‌هایی در دو سایز 50 و 65 با کارایی و ظاهری مناسب‌تر تولید کرده‌است.
از آنجایی که رنگ‌های چکشی تحمل دمای بالای 400 درجه را ندارند، پس طبیعی است که ریزش رنگ در قسمت پروفیل‌های روی اجاق گازها صورت گیرد.
مقدار گاز همراه هوا زیاد می‌باشد، جهت رفع عیب گاز و هوا را کم نمایید.
محل شعله تمیز یا خشک نیست، اگر آب ناشی از شستشو در سوراخ‌های مشعل باقی‌مانده‌باشد، هنگامی‌ که مشعل را روشن می‌کنید شعله یکدستی نمی‌بینید. اگر مشعل اجاق گاز خود را نشسته‌اید، آن را شستشو دهید. تجمع چربی‌ها درون سوراخ‌های مشعل نیز ممکن است چنین مشکلی را ایجاد کند.
یکی از دلایل دود اجاق گاز، می‌تواند‌ كم رسيدن هوا به گاز ورودی اجاق باشد. تنظيم اجاق گاز شهری و استفاده گاز مصرفی مايع هست.
شعله كم اجاق می تواند به چند دليل باشد ١. فشار گاز كم ورودی اجاق گاز ٢. تنظيم اجاق با گاز مايع اما نوع مصرفی گاز شهری هست ٣ . گير كردن اجسامی در ورودی اجاق گاز و ممانعت از رسيدن گاز مفيد برای سوختن
اجاق گازهای مشعل‌دار، گاز مصرفی بالايی دارد و فشار گاز مايع در آن‌ها زياد است؛ بنابراین ممکن نیست که اين نوع محصولات مايع شود.
بله امكان استفاده از گاز مايع و شهری وجود دارد.
نوآوری

نوآوری و ارایه با طرح های جدید با در نظر گرفتن نقطه نظرات مشتریان و حدیدترین ماشین آلات و دانش فنی

گارانتی

ارتقاء سطح عملکرد فرآیندهای مرتبط با مشتریان از قبیل خدمات پس از فروش و رسیدگی به شکایت مشتریان

قیمت رقابتی

با استفاده از کاهش ضایعات و زمان چرخه فرآیند تولید و ارتقاء سطح کیفی تحهیزات و اعمال معیارهای زیست محیطی و مدیریت سبز